LIVE

Karlstad, Olas väg

LinjeMotAvg.MinSida
Linje 2Skåre Ilanda via Centrum12:22(9 min)A
Linje 2Mjölnartorpet12:33(20 min)B
Linje 2Skåre Ilanda via Centrum12:42(29 min)A
Linje 2Mjölnartorpet12:53(40 min)B
Linje 2Skåre Ilanda via Centrum13:02(49 min)A
Linje 2Mjölnartorpet13:11(58 min)B