LIVE

Karlstad, Dyevägen

LinjeMotAvg.MinSida
Linje 2Skåre , Ilanda12:42(0 min)A
Linje 2Mjölnartorpet via Centrum12:52(10 min)B
Linje 2Skåre , Ilanda13:02(20 min)A
Linje 2Mjölnartorpet via Centrum13:12(30 min)B
Linje 2Skåre , Ilanda13:22(40 min)A
Linje 2Mjölnartorpet via Centrum13:32(50 min)B
Linje 2Skåre , Ilanda13:42(60 min)A